Budowa domów Ostrołęka - Firma budowlana - Katalog Firm Budowlanych

  Katalog firm budowlanych - nowoczesne technologie   
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.   
Przejdź do treści

Firma budowlana Ostrołęka


Firma budowlana przyjmie zlecenia na budowę domów jednorodzinnych do stanu deweloperskiego. Zlecając nam budowę domu nie muszą się Państwo martwić o detale - zorganizujemy wszystkie formalności, dostawy materiałów i dopilnujemy, aby wszystkie prace przebiegały zgodnie z ustalonymi harmonogramami.
Zajmujemy się budową kompleksowo. Oddajemy budynek przygotowany do realizacji prac wykończeniowych: do malowania ścian, układania podłóg czy też do zabudowy łazienki.

tel. 604 568 279
Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że powodzenie w budowie domu w znacznej mierze zależy od tego, czy przestrzegane są wszystkie procedury związane z terminami, czy kierownictwo i nadzór nad poszczególnymi pracam jest realizowane. W większości przypadków, przy budowie tzw. metdą gospodarczą ten element jest zaniedbywany. Sam inwestor nie jest w stanie ocenić poprawności wykonania poszczególnych prac, dlatego ważne jest, aby budowy domu w całości zlecić jednemu wykonawcy. Okazuje się również, że nawet koszt budowy domu taką metodą nie musi być wyższy, gdyż na całość inwestor otrzymuje jedną fakturę z podatkiem VAT 8% co oznacza już sporą oszczędność. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i przesłanie zapytania.

Wróć do spisu treści